Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zintegrowany System Zarządzania

Osiąganie zysków, jest jednym z kluczowych punktów w działalności ORLEN Budonaft Sp. z o.o.. Jednak działając od 40 lat na rynku jako lider w budowie stacji paliw, wiemy, że zrównoważony wzrost  i długofalowy  rozwój, to nie tylko pogoń za zyskiem ale również odpowiedzialne działania w obszarze: zdrowia ludzkiego, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

ORLEN Budonaft Sp. z o.o., przykłada dużą uwagę w swojej strategii zarządzania do świadczenia usług i dostarczania produktów zawierających, innowacyjne rozwiązania przyjazne dla zdrowia i środowiska  oraz zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa dla użytkowników.

Głównym punktem odniesienia w realizacji przyjętych celów, jest wdrożony Zintegrowany System Zarządzania na który składają się następujące systemy:

  • System  Zarządzania Jakością  ISO 9001:2008
  • System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy  PN- N 18001: 2004
  • System Zarządzania Środowiskowego  ISO 14001: 2004

Wdrożone systemy są  zgodne z międzynarodowymi standardami zarządzania a ich ciągłe doskonalenie jest wizytówką nowoczesnej firmy, gwarantującej  wysokiej jakości usługi z utrzymaniem  najwyższych standardów w zakresie ochrony środowiska  oraz  bezpieczeństwa.

 
 

Marki Grupy ORLEN