Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
O firmie

Naszą misją jest uzyskanie wizerunku solidnego i niezawodnego partnera wykonującego usługi w sposób profesjonalny oraz o wysokiej jakości.

Jesteśmy Spółką z Grupy Kapitałowej PKN ORLEN S.A.

ORLEN Budonaft jest firmą branży budowlanej w Polsce działającą od 1973 roku w sektorze paliwowym, projektującą i realizująca budowy stacji paliw "pod klucz" jako generalny wykonawca.

Realizujemy wszelkie rozwiązania techniczne oparte na konstrukcji stalowej, począwszy od zwykłych zadaszeń po nowoczesne dachy o skomplikowanym kształcie wyposażone w świetliki i fryzy podświetlane, a także hale zamknięte o różnym przeznaczeniu.


40 lat działalności gwarantuje wysoką jakość oferowanych prac, a pozyskane doświadczenie wsparte jest dodatkowo przez wdrożony zintegrowany system zarządzania, potwierdzony certyfikatem i obejmujący następujące normy:

  • EN-ISO 9001:2008,
  • EN-ISO 14001:2004,
  • PN-N 18001:2004.

W listopadzie 2008 roku nasza Spółka uzyskała Świadectwa Kwalifikacji, udzielane przez Ministerstwo Infrastruktury na remonty i montaże stalowych konstrukcji mostowych (31/M/08) oraz wykonywanie stalowych konstrukcji mostowych (31/08).

Zawsze też zwracamy uwagę na to, aby w działalności budowlano-montażowej naszej firmy wykorzystywane były najnowsze rozwiązania proekologiczne. Swoje usługi świadczymy nie tylko PKN ORLEN S.A., ale również innym inwestorom krajowym.
Naszą ambicją jest również wejście na rynki zagraniczne, gdyż budowane przez nas stacje nie odbiegają od standardów europejskich i mogą skutecznie konkurować ze stacjami światowych koncernów. Dowodem tego jest wyróżnienie naszej firmy Medalem Europejskim w 2002 roku, a także przyznaniem w 2009 roku tytułów "EUROLIDER RYNKU 2009 - Najlepsza Usługa - Budowa Stacji Paliw" i "LIDER RYNKU 2009 - Najlepsza w Polsce Usługa - Budowa Stacji Paliw".

medal.jpg lider_rynku.jpg euro_leader.jpgWspółpracujemy lub współpracowaliśmy z szeregiem firm Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, zarówno w wykonywaniu instalacji paliwowych, jak i stosowaniu materiałów oraz urządzeń znajdujących zastosowanie na stacjach paliw. Podstawowym celem ORLEN Budonaft jest pełne zrealizowanie zadań stawianych przez naszych klientów. Staramy się elastycznie reagować na wymagania każdego zgłaszającego się kontrahenta. Realizujemy budowę stacji paliw w bardzo krótkim czasie, bo w ciągu 12-16 tygodni, zgodnie z przedstawionymi przez klienta wytycznymi. Nasza polityka cenowa pozwala na wykonanie konstrukcji stalowych i ich malowanie według najkorzystniejszych opcji cenowych dla zleceniodawcy.

 

 
 

Marki Grupy ORLEN